Sexuální Posílení: Yoni Masáž v Candyshop Praha

Libuše Hlaváčková lis 13 2023 Erotické masáže
Sexuální Posílení: Yoni Masáž v Candyshop Praha

Sexuální sebeovládání: Yoni masáž v Candyshop Praha

Má cesta k Candyshop

Není snadné hledat způsoby, jak objevit svoji sexualitu a porozumět svým potřebám. Už dlouho jsem byla zvědavá na erotické masáže, a proto jsem jednoho dne přestala váhat a rozhodla se vstoupit do světa plného tajemství, vzrušení a sebeobjevení. Můj první kontakt s tomuto světem byl Candyshop, erotický masážní salón v Praze. Nachází se na adrese Maiselova 76/12, 110 00 Praha 1. Toto magické místo mě překvapilo svou diskrétností a uvolňující atmosférou.

První kroky v Candyshop

Když jsem přišla, atmosféra byla zachována v naprostém soukromí. Najednou jsem se ocitla v atmosféře naplněné vzrušením, zvědavostí a zároveň respektem. Ten den mi bylo nabídnuto poměrně široké spektrum masáží: Body to body masáž, tantrická masáž, Nuru masáž, masáž se dvěma dívkami a konečně Pussycat masáž (masáž, během které je klientovi dovoleno provádět orální sex na masérce).

Yoni masáž - magický zážitek

Moje zvědavost musela být uspokojena, a proto jsem se rozhodla pro neobvyklou, ale velmi zajímavou masáž nazývanou Yoni masáž. Byla to zkušenost jako žádná jiná. Každí část mého těla byla pečlivě a citlivě masírována, abych se poznala lépe a mohla se víc otevírat své sexualitě. Tato masáž byla opravdu transformující zážitek.

Masérky v Candyshop

Masérky v Candyshop jsou velmi krásné a profesionální. Pracují s náležitou citlivostí a respektem k tělu a potřebám každého klienta. Unikátní je také možnost výběru dvou dívek, které provádí masáž body to body. Nepopírám, že tento zážitek je na mém seznamu přání.

O co jde v Body to body masáži?

Jestli jste kdy zvažovali Body to body masáž, nechte mě vám o tom povědět. Body to body masáž je o maximálním tělesném kontaktu a intimnité. Jde o masáž, kdy masérka svým tělem masíruje tělo klienta. Nepopírám, že jsem vemoc zvědavá, jaký bude tento zážitek.

Candyshop - místo pro objevování sebe sama

Mé první zkušenosti s Candyshop byly nesmírně obtížné. Nebudu lhát, bylo to opravdu transformující zkušenost. Ale opravdu důležité je, že jsem se naučila víc o své vlastní sexualitě. Stačí jen navštívit jejich web a věnovat si čas a prostor pro sebeobjevení.

Má kočka Matylda mě vždycky vítá s hlasitým mňoukáním, když se vrátím domů. Je to pro mě jako malé povzbuzení po každém navštívení Candyshop. Takže pokud si někdy budete přát prozkoumat svou sexualitu a věnovat čas sebeobjevení, vřele doporučuji Candyshop jako místo, kde začít. Uvolněná atmosféra, diskrétnost a široký výběr masáží včetně těch, které jsem ještě nezkoušela, jsou jedny z důvodů, proč se vždy ráda vracím.

Podobný příspěvek, který se vám může líbit