O nás

Pavla Svobodová zář 30 2023 O projektu

Kdo jsme

Jako tým Lenamasáže se každý den snažíme svým zákazníkům poskytovat aktuální a kvalitní informace o masážních salónech po celé České republice. Naše stránky jsou navrženy tak, aby usnadnily volbu správného typu masáže a salonu pro jedinečný zážitek. Spolupracujeme s řadou profesionálních masérů a salonů, kteří mají letité zkušenosti v oboru a kladou důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Cílem našeho portálu je představit svět masáží v jeho celé šíři a poskytnout uživatelům inspiraci k objevování nových možností relaxace a regenerace těla i mysli. Věnujeme se zevrubně různým masážním technikám, od klasických relaxačních přes sportovní, reflexní až po exotické masáže z různých kultur světa.

Naše mise

Posláním Lenamasáže je pomoci lidem objevit krásu a léčivou sílu masáží. Naše nabídka informací zahrnuje nejen seznam prověřených masážních salonů, ale také rady a tipy, jak si vybrat tu pravou masáž pro zásadní okamžiky života. Průvodcem našich čtenářů je odbornost, srozumitelnost a aktualita obsahu. Zajímá nás, jak masáže přispívají k obnově energie, jak mohou ulevit od stresu a jak pomáhají v prevenci zdravotních problémů. Věříme, že pravidelná masáž je klíčem k harmonickému a zdravému životnímu stylu, a proto se snažíme naše čtenáře motivovat k jejímu zařazení do běžné životní rutiny.

Naše hodnoty

Lenamasáže vychází z pevných hodnot, jež odrážejí naši filozofii a budují důvěru s našimi zákazníky. Především je to kvalita, s níž pečlivě vybíráme masážní salony, s nimiž spolupracujeme. Dále je to důraz na ověřené informace, čehož dosahujeme pravidelnou aktualizací naší databáze salonů a masérů. V neposlední řadě sdílíme s našimi čtenáři hodnotu celostního přístupu k lidskému zdraví, kde masáže hrají nezastupitelnou roli v péči o tělo i mysl.

Vzdělávání a rozvoj

Zodpovědně přistupujeme k vzdělávání jak našeho týmu, tak našich čtenářů. Organizujeme workshopy, přednášky a školení o masážích a relaxačních technikách. Na našem webu najdete podrobné návody, jak na masáže doma i jak maximalizovat jejich přínos pro zdraví. Zaměřujeme se nejen na základní techniky, ale i na novinky v oblasti wellness a spa. Vzdělávání a rozvoj v oblasti masáží považujeme za základní kámen v budování odborného a důvěryhodného prostředí, kterým chceme, aby Lenamasáže bylo.